Home Page Image
English

 

O Access International DMC

 

Access International DMC je profesionální společnost zabývající se Destination Managementem. S naším individuálním přístupem, otevřenou komunikací a kreativním myšlením jsme spolehlivým partnerem, který flexibilně připraví jakýkoliv druh společenské události.

Ať už je to seminář, konference, kongres, výjezdní zasedání, společenský večírek, PR akce, galavečer, recepce, ples, teambuildingové aktivity, zahraniční incentivní pobyty pro Vaše obchodní partnery či zaměstnance. Jsme připraveni zorganizovat pro Vás akce zvyšující prestiž Vaší společnosti.

S individuálním přístupem, otevřenou komunikací a flexibilním myšlením jsme Váš spolehlivý partner pro jakýkoliv druh události, cestovního plánování nebo souvisejících doplňkových služeb.

Zaručujeme vysokou kvalitu všech našich služeb, díky naším bohatým zkušenostem v oblasti Destination Management v posledních více než 15 letech.

Přijďte a zažijte svět Acces International DMC, svět inovačního přístupu, tvůrčího myšlení a profesionální realizace Vašich potřeb. Svět, kde žádný z Vašich požadavků nezůstane opomenut.

Protože víme, že v přístupu je rozdíl.

 

Access makes the difference...

 

    © 2005 Access International s.r.o. All rights reserved.